Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: piątek, 20. października 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

Newsy
Komentarze satyryczne. Rozrywka i humor. Ciekawostki i anegdoty. Satyra i satyrycy.

 

Satyra Absurdy Ciekawostki
Partia Dobrego Humoru - Good Humor Party
Szczepan Sadurski
Kabarety Satyrycy Śmiech
Rysunek satyryczny Karykatura
Komiksy
Najnowsze / Najpopularniejsze / Losowy news / Dodaj newsa / RSS
Tu jesteś: Newsy / Satyra Absurdy Ciekawostki
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Satyra Absurdy Ciekawostki

Ciekawostki o prezydencie Bronisławie Komorowskim 2010-11-09
Ciekawostki o prezydencie Bronisławie Komorowskim

O tym, co z daty urodzin Bronisława Komorowskiego (04. 06. 1952) można wyczytać ciekawego – po konsultacjach astrologicznych i numerologicznych, pisze dziennikarz Marek Różycki jr.


Wstęp
Od wielu, lat kontaktuję się i uczę od największych astrologów i numerologów polskich – m. in. prof. Leszka Weresa, autora „Mandali życia”. Ten nestor polskiej astrologii jest współtwórcą Ośrodka Kosmobiologicznych Analiz i Prognoz, a także Centrum Kosmoekologii Kultury. Wielokrotnie rozmawiałem z prof. Violettą Kossecką (piszącą pod znanym pseudonimem – David Harklay) – będącą wybitnym astrologiem; a także – wcześniej - z nieżyjącym już guru astrologów i jasnowidzów: Andrzejem Wesołowskim czy Alfredem Łaszowskim. Wybitnych nazwisk z tej dziedziny nauki, mógłbym wymienić jeszcze kilkanaście. Pisząc analizę numerologiczną daty urodzenia naszego Prezydenta Bronisława Komorowskiego korzystałem z dostępnych mi opracowań, książek, skryptów a także licznych przekazów spisywanych już od XVI wieku po łacinie.

4. 06.1952 r. Znak: BLIŹNIĘTA
Dzień miesiąca, (a także wibracja przeznaczenia wynikająca z całej daty urodzenia oraz imienia i nazwiska), w którym człowiek przychodzi na świat, niesie ze sobą niepowtarzalne wibracje numerologiczne – te zaś mają ogromny wpływ na nasz charakter i osobowość. Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się, jaki „posag” otrzymał od losu nasz Prezydent BRONISŁAW  KOMOROWSKI z chwilą swoich narodzin?

Urodzeni 4 czerwca -  to osoby obdarzone otwartym i chłonnym umysłem. Bywają refleksyjni, starają się postępować szlachetnie i nikogo nie krzywdzić swoim postępowaniem.  Bywa czasami, że trudno jest im liczyć na większe sukcesy, gdyż są za mało zdecydowani i za mało przebojowi i operatywni w kreowaniu własnych karier.
To osoby niezwykle solidne i godne zaufania. Wytrwałe i pracowite, mocno stoją na ziemi. Zdrowy rozsądek pomaga im trafnie oceniać życiowe sytuacje, a wrodzona ostrożność – każe unikać ryzyka. Są powściągliwe, mało wylewne, ale cechuje je pogoda ducha i wiara we własne siły. Mają wysokie poczucie odpowiedzialności i sprawiedliwości. Bywa niekiedy, że ich stanowczość zmienia się w upór. Mogą stać się nadmiernie surowe i brać wszystko nazbyt serio. Systematyczność i dokładność predestynują je do zajęć wymagających koncentracji.

Nigdy nie działają bez planu; do celu dążą powoli lecz konsekwentnie. Cenią sobie spokojne życie rodzinne; są opiekuńcze i uczciwe. Choć niełatwo okazują uczucia i bywają nieco szorstkie, są jednak prawdziwą ostoją swojej rodziny.

Wibracją przeznaczenia jest liczba: 9
Ludzie ci to prawdziwi wizjonerzy, pełni energii, pomysłów. Cechuje ich nieustanny entuzjazm, który popycha ich do czynu, póki nie osiągną rezultatów zaspokajających ich ambicje. Zwykle dostają to, czego pragną, choć łatwiej radzą sobie z mnożeniem pomysłów niż z ich realizacją. Z reguły ktoś inny kończy za nich wprowadzanie w życie tych wspaniałych idei. Uwielbiają konkurencję i ryzyko, podejmują trudne wyzwania, które zresztą wygrywają. Życie jest dla nich ciągiem następujących po sobie doświadczeń dobrych i złych. Po złym okresie mogą czuć się nieco zniechęceni, zanim zaczną z nadzieją nowy rozdział. Mogą oddawać się różnym zawodom. Czasami są nieufni wobec ludzi, co może być przyczyną ich trudności w relacjach międzyludzkich.

Liczbą osobowości jest: 1
Osoby silne, odkrywcy kochający wolność, bardzo podobne do tych, których Liczbą Przeznaczenia jest jeden; czasami późno zaczynają karierę, ale za to potem nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Źle znoszą jakąkolwiek formę ograniczenia, szczególnie wówczas  gdy ( 1 ) jeden jest również ich Liczbą Przeznaczenia. W życiu nieustannie potrzebują zmian, bo to stymuluje ich do działania.

Liczbą serca jest: 7
Życie takich ludzi może nie być łatwe, bo często są niezrozumiani przez otoczenie. Bez względu na to, jakie sprawiają wrażenie na zewnątrz, kieruje nimi głębokie przekonanie, że są częścią jakiejś większej całości. Dla niektórych wydają się - jakby nieobecni, a nawet dziwaczni, ale to nie bardzo ich obchodzi. Większe znaczenie ma dla nich muzyka, literatura, sztuka, wiedza tajemna niż życie towarzyskie.

Liczbą wyrazu jest: 3

Kiedy spotykasz taką osobę, natychmiast zauważysz jej stałość, dobroduszność i hojność. Ludzie ci ubóstwiają być ośrodkiem zainteresowania i są duszą towarzystwa. Odruchowo coś grają, ale sami nie potrafią być dobrą publicznością - na przykład mogą być niezbyt wdzięcznymi słuchaczami. Czasem się chwalą, bywają „szorstcy” i oschli, zwłaszcza gdy są zdenerwowani.

PODSTAWOWA WIBRACJA URODZENIOWA. WIBRACJA PRZEZNACZENIA JEST LICZBĄ: 9

CHARAKTER – OSOBOWOŚĆ
Liczba ta, zamykająca Skalę Numerologiczną, mówi nam o dojrzałości duchowej, o osiągnięciu najwyższego etapu w rozwoju duchowym i o zrozumieniu, że jedynie miłość otwiera drzwi ku nowym wymiarom ludzkiej egzystencji.

Osoby o tej wibracji wyróżniają się, niezwykłą wrażliwością na wszelkie bodźce zewnętrzne, a także zdolnością jasnowidzenia. W intuicyjny sposób przewidują to, co ma nastąpić, z łatwością też przenikają dusze, ukryte myśli innych osób. Owa intuicja i duchowe bogactwo stanowią dla nich nieustanną inspirację do dalszego rozwoju i pomagają w nawiązaniu kontaktu z Kosmiczną Esencją (Absolutem).

Mało jest osób równie szlachetnych, altruistycznych i pełnych poświęcenia, co Dziewiątki. Są one bowiem wyjątkowo wyczulone na potrzeby bliźnich, nigdy nie przechodzą obojętnie wobec bólu czy ludzkiej krzywdy. Inteligentne, aktywne, o bogatej wyobraźni, osoby te cechuje lotność umysłu, pomysłowość i umiejętność znajdowania wyjścia z każdej sytuacji; odnoszą sukcesy tam, gdzie inni przegrywają.

Jedną z zasadniczych zalet Dziewiątek jest dar obserwacji. Posiadają przy tym umysł jasny, przenikliwy i bystry; nic nie ujdzie ich uwadze. Orientują się nie tylko w tych sprawach, które dotyczą ich samych, ale także wszystkiego, co dzieje się naokoło. Zdolne są wychwycić najsubtelniejsze nawet niuanse zachowania ludzkiego.

Dziewiątki są to osoby energiczne, aktywne, ceniące doskonałość i perfekcję we wszystkim. Należą do pracowników sumiennych i zdyscyplinowanych, zawsze wymagających od siebie maksimum oddania i wysiłku.

Osoby te mają skłonności do dominacji i najchętniej sprawowałyby pieczę nad sprawami swych bliskich i znajomych. Otoczenie często ma o to do nich słuszny żal, nikt bowiem nie lubi wtrącania się we własne sprawy, nawet jeśli jest to osoba tak kompetentna i życzliwa, jak Dziewiątka.

Osoby o tej wibracji mają często gwałtowne usposobienie, jak też skłonność do dramatyzowania i wyolbrzymiania nieistotnych spraw. Ponieważ Liczba 9 symbolizuje uniwersalną miłość, osoby o tej wibracji świetnie się nadają do kierowania instytucjami i organizacjami charytatywnymi; chętnie pomagają ludziom pokrzywdzonym przez los. Odważne i szlachetne, Dziewiątki są najlepszymi obrońcami praw człowieka i filantropami, posiadają bowiem rzadką zdolność wczuwania się w problemy bliźnich. Zapałowi, z jakim angażują się te osoby w dobroczynną działalność, nie jest w stanie dorównać przedstawiciel żadnej innej wibracji.

Dziewiątki inspirują innych do działania, uszlachetniając i obdarzając miłością wszystko dookoła, a ci, z którymi mają do czynienia, czują się przy nich lepsi i mądrzejsi. Największym marzeniem i pragnieniem osób o tej wibracji jest sprawić, aby świat stał się lepszy i szczęśliwszy. Dziewiątka realizuje się zatem jedynie przez służbę dla innych, w intuicyjny sposób przeczuwając, że tym samym wzbogaca siebie samą i posuwa się naprzód na swej drodze duchowej.

Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji na ogół wywierają miłe wrażenie i szybko zyskują sympatię i zaufanie. Są bowiem uprzejme, dyskretne i subtelne. Jednocześnie mogą wydawać się dziwne i ekstrawaganckie, gdyż nierzadko kierują się własnymi normami postępowania, niezrozumiałymi dla otoczenia. Dlatego też trudno je zrozumieć osobom mniej hojnie obdarzonym przez los, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalnym.

Nadzwyczaj niezależne i dumne, nie znoszą żadnych więzów, wszelkich form przymusu czy poddaństwa. Dziewiątki potrzebują całkowitej wolności myśli i działania. Usychają i spalają się od środka w środowiskach zamkniętych i ograniczonych intelektualnie, rozkwitają natomiast w wielkich otwartych przestrzeniach zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i w przenośni. Poczucie wolności, możliwość pójścia w dowolnym kierunku i robienia tego, na co się ma ochotę, są dla nich równie niezbędne do życia, jak powietrze. Dlatego też Dziewiątki uwielbiają podróże do egzotycznych, nieuczęszczanych miejsc. Nie potrzebują przy tym wielkich wygód; do szczęścia wystarczy im śpiwór, dużo wolnego czasu i szeroka droga...

Chociaż otoczenie odbiera je jako osoby wesołe, towarzyskie i komunikatywne, to jednak większość Dziewiątek lubi samotniczy tryb życia, a ich związki z ludźmi często są powierzchowne i nietrwałe. Zachowują zawsze pewien dystans, rezerwę i niezależność, co nie sprzyja nawiązywaniu głębszych przyjaźni. Charakter tych osób stanowi prawdziwą zagadkę, gdyż z jednej strony głęboko przeżywają wszystko, co dotyczy ich bliźnich, zwłaszcza będących w potrzebie, z drugiej zaś nigdy nie oddają się nikomu ani niczemu całkowicie i do końca. Sprawiają wrażenie, jakby duchem znajdowały się gdzieś bardzo daleko, w krainach, do których nikt poza nimi nie ma dostępu.

Osobowość Dziewiątek jest fascynująca. Osoby te odczuwają niezaspokojony głód wiedzy, ale mimo to ich zainteresowanie danym tematem nie jest zbyt trwałe. Ludzie ci pragną bowiem wszystko poznać i ogarnąć swym umysłem i z pewnością niewiele jest osób, które z taką pasją i zaangażowaniem oddają się interesującej je sprawie.

Dziewiątki miłują ład i porządek; walczą, aby na świecie zapanowała sprawiedliwość. W swym działaniu kierują się szczytnymi ideałami, jednak ich uczciwość i szlachetność mogą obrócić się przeciwko nim samym i zostać wykorzystane przez osoby sprytne i pozbawione zasad moralnych.

Otoczenie jest zafascynowane żywotnością, entuzjazmem i szlachetnością Dziewiątek. Jednak osoby, które lepiej je  poznały, wiedzą, że posiadają one również "drugie oblicze"; potrafią być „szorstkie”, oschłe, impulsywne - zwłaszcza gdy są zdenerwowane.  Często też mówią to, co czują, nie przejmując się konsekwencjami, jakie mogą wyniknąć z takiego postępowania. Ich repliki są cięte i uszczypliwe, bardzo trudno jest wygrać słowną bitwę z Dziewiątką. Osoby o tej wibracji często przejawiają rewolucyjne skłonności, nie boją się postępować wbrew powszechnie uznanym normom społecznym. Zawsze pragną być uczciwe wobec siebie i nie przejmują się, jeśli ich zasady nie odpowiadają większości. W swej walce o sprawiedliwość Dziewiątka gotowa jest ujawnić i przeciwstawić się każdej manipulacji lub nadużyciu. Niejedna Dziewiątka wykorzystuje swą elokwencję i przy pomocy płomiennych przemówień potrafi zachęcić i popchnąć uciśnionych do walki o swe prawa.

Idealizm, emocjonalność oraz "głód sprawiedliwości" i humanitaryzm czynią z Dziewiątek osoby zdolne do największych poświęceń w momencie, gdy poruszy je do głębi jakaś sprawa i uznają ją za godną  walki. Są to Don Kichoci często żyjący we własnym świecie marzeń.

Wibracja (9), o której mowa, symbolizuje odnowę, odmłodzenie i ewolucję. Głęboka umysłowość i szerokie horyzonty osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, czynią je wybitnie podatnymi na zdolności para-psychologiczne; nierzadko posiadają dar jasnowidzenia i przepowiadania przyszłości. Dziewiątka, podobnie jak Siódemka, wydaje się obcować z Absolutem, z "Istotą Wszechświata". Osoby o tej wibracji kierują się raczej intuicją i emocjami niż intelektem czy tzw. zdrowym rozsądkiem. Nade wszystko pragną zgłębić mroki ludzkiej psychiki i przeniknąć to, co ukryte.

Osoby te w dość specyficzny sposób pojmują religię; nie oznacza ona dla nich podporządkowania się ściśle określonym normom czy doktrynom.  Dziewiątki przypominają mistyków i filozofów, dążących do osiągnięcia wyższej świadomości psychicznej i obdarzonych ożywczą i inspirującą otoczenie energią. Dziewiątki odznaczają się ponadto powagą i zdolnością do analizy własnych stanów wewnętrznych. Cechy te, jak i pozostałe, wykorzystują zawsze z pożytkiem dla innych, nigdy tylko dla siebie. Naturalna elegancja, godność i wewnętrzne dostojeństwo przyczyniają się do ogólnego wrażenia równowagi i spokoju, jakimi emanują Dziewiątki. Wrażenie to jednak może okazać się nieco mylne, gdyż w rzeczywistości osoby te są bardzo wrażliwe. Potrafią natomiast ukryć swe emocje i nie okazywać ich nikomu z wyjątkiem najbliższych im osób.

"Negatywne" Dziewiątki są kapryśne, egoistyczne i nadwrażliwe. Nie znoszą wszelkiego sprzeciwu, są przy tym gwałtowne, agresywne i wyniosłe. Mają skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów, do swoich zaś wad odnoszą się z pobłażaniem. Ta egoistyczna postawa powoduje, że osoby te żyją w nieustannym napięciu i czują się frustrowane i rozgoryczone. Niewątpliwie, walka Dziewiątek z własnymi wadami nie będzie łatwa. Powinny swym życiem dawać świadectwo, że człowiek jest czymś więcej, niż tylko materią. Ich życiowym powołaniem jest bycie dla innych "światłem", które rozjaśni, uszlachetni i ukaże prawdziwy sens życia tych wszystkich, których los z nimi zetknął. Tylko w ten sposób Dziewiątki odnajdą szczęście i pełnię swej egzystencji.


POWOŁANIE, ZAWÓD, PRACA, INTERESY
Żywa inteligencja, dar obserwacji, skuteczność w działaniu i zdolność rozwiązywania wszelkich problemów sprawiają, że Dziewiątki mogą osiągnąć sukces w każdej dziedzinie. Niemniej, najlepsze rezultaty uzyskają wykonując pracę zgodną z ich osobowością i charakterem. Z powyższego jasno wynika, że Dziewiątki są szczególnie predysponowane do pracy na rzecz społeczeństwa i ludzkości. Osoby te, powtórzmy to jeszcze raz, mają wszelkie dane, aby realizować w swym życiu zawodowym najwspanialsze i najbardziej szczytne ideały.

Bezinteresowność i szlachetność duszy, cechy typowe dla Dziewiątek, sprawiają, że osoby załamane, przeżywające ciężkie chwile, szukają u nich pociechy i rady. Nic bowiem tak bardzo nie poruszy Dziewiątki, jak cudze nieszczęście i ból. Gotowe są na największe poświęcenie, jeśli mogą w ten sposób komuś pomóc.  A zatem osoby te będą doskonałymi psychiatrami, pediatrami czy psychologami, a także pielęgniarzami, misjonarzami i wszelkiego rodzaju opiekunami społecznymi. Na ogół Dziewiątki nie mają sobie równych jako doradcy i przewodnicy duchowi, a także wychowawcy i popularyzatorzy nowych metod nauczania i rehabilitacji.

Dziewiątki powinny wykorzystać swoje, zdolności parapsychologiczne, takie jak dar jasnowidzenia czy możliwość leczenia chorych. Jeśli poszerzą te naturalne umiejętności o odpowiednie studia, mogą stać się uznanymi ekspertami w dziedzinie "nauk tajemnych". Nie dziwi więc fakt, że mnóstwo osób o tej wibracji pracuje w charakterze hipnotyzerów, mediów, uzdrowicieli i przepowiadaczy przyszłości. Dziewiątki wykazują również zainteresowanie sztuką i bardzo często obdarzone są talentem aktorskim. Nawet jeśli nie wykorzystują tych zdolności w celach zarobkowych, to nieświadomie przejawiają je w codziennym życiu.

Osoby o tej wibracji mają szansę na sukces także w innych dziedzinach sztuki - jako muzycy, poeci, śpiewacy, malarze, a także projektanci wnętrz i szczególnie tancerze, ponieważ mają wrodzone poczucie rytmu i taktu. Mimo że Dziewiątki nie należą do osób zbyt wylewnych, potrafią doskonale przemawiać. Robią to w sposób tak przekonywający , że zdolne są pociągnąć za sobą całe masy. Powinny jednak wykorzystać te dary dla dobra innych, walcząc o sprawy wielkie, szlachetne i rozwój duchowy ludzi. Nic dziwnego zatem, że wśród Dziewiątek znajdziemy wielu kaznodziei, sławnych mówców i polityków.

Jasny i bystry umysł, w połączeniu z bogatą wyobraźnią i dynamiczną osobowością czynią z Dziewiątek wybitnych ludzi pióra - pisarzy, dramaturgów, dziennikarzy, korespondentów i publicystów. Natomiast połączenie takich cech, jak: komunikatywność, powaga i pragnienie pogłębiania wiedzy, predysponuje je do zawodów nauczycielskich (zwłaszcza w szkołach średnich i na wyższych uczelniach), a także do takich dziedzin wiedzy, jak teologia czy filozofia.
W dziedzinie prawa wybijają się  jako sędziowie i adwokaci, najchętniej występujący w obronie praw człowieka i często pracujący bezinteresownie, jeśli ich klienci nie należą do osób, zamożnych. Nie ma natomiast takich pieniędzy ani osób zdolnych zmusić Dziewiątkę do występowania w obronie sprawy, do której nie ma przekonania.

Powszechnie szanowane lubiane i obdarzane sympatią. Dziewiątki z łatwością potrafią kształtować opinię otoczenia. Dlatego też świetnie sobie radzą w każdej dziedzinie związanej z handlem - jako sprzedawcy, akwizytorzy, komiwojażerowie, a także pośrednicy w handlu nieruchomościami, marszandzi oraz maklerzy giełdowi i bankierzy.

Osoby o tej wibracji - jak już pisałem - są komunikatywne, bezpośrednie i pełne entuzjazmu. Cechy te niewątpliwe sprzyjają pracy na takich stanowiskach, jak dyrektor hotelu, ośrodka wczasowego, sanatorium, a także organizator wycieczek, zwłaszcza dla dzieci i osób w podeszłym wieku. Dziewiątki świetnie sobie radzą jako animatorzy i organizatorzy wielkich wydarzeń artystycznych i społecznych. Mogą być również doskonałymi mecenasami sztuki i promotorami młodych talentów.

Niewątpliwie bardzo im będzie odpowiadała wszelka działalność wymagająca częstych kontaktów z ludźmi. Odpowiadają im również zawody, w których liczy się rywalizacja i szybkie, skuteczne działanie. Ponieważ Dziewiątki kochają wolność, przyrodę oraz wielkie przestrzenie, będą szczęśliwe, pracując jako rolnicy, pasterze, leśnicy, marynarze, piloci, geolodzy i geodeci. Natomiast praca urzędnicza nie będzie im dostarczała zbyt wielu satysfakcji. Osoby o tej wibracji potrzebują bowiem silnych bodźców i emocji, a także możliwości wykazania się własnymi zdolnościami oraz inicjatywą.

Jako szefowie, Dziewiątki są uczciwe i sprawiedliwe, a jednocześnie wymagające rzetelnej pracy i zaangażowania. Warto w tym miejscu dodać, że nie lubią one rozkazywać i wydawać poleceń; wolą pracować z osobami, które znają swe obowiązki i nie trzeba im o nich przypominać. Z drugiej strony jednak, powinny uważać, aby ich podwładni nie nadużywali ich i nadmiernego zaufania do ludzi oraz niechęci do rozkazywania.

SYTUACJA MATERIALNA
Ani pieniądz, ani wygody, jakich on dostarcza, nie pociągają Dziewiątek. Życie spędzone jedynie na zdobywaniu dóbr materialnych czyni z nich osoby rozgoryczone i sfrustrowane.

Osoby o tej wibracji są powszechnie znane ze swej hojności. Uwielbiają urządzać przyjęcia i bale, przyjemność sprawia im też obdarowywanie swych bliskich i znajomych, a ich portfel zawsze jest otwarty dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Nierzadko ofiarowują swą pomoc, zanim zostaną o nią poproszone i na ogół nie upominają się o zwrot pożyczki, myśląc w swej naiwności, że jeśli dana osoba nie oddaje pieniędzy, to znaczy, że ich nie ma. Postawa taka, rzecz jasna, często bywa wykorzystywana przez wielu sprytnych "przyjaciół". Zdarza się nawet, że Dziewiątka sama zaciąga pożyczkę po to tylko, aby wspomóc potrzebującego przyjaciela, kierując się oryginalną zasadą finansową, według której pożyczka jest najlepszym sposobem inwestowania pieniędzy.

Jednocześnie, mimo swej hojności i wielkoduszności, Dziewiątki nie należą do osób, które łatwo oszukać w interesach. Wybitna inteligencja i ogromna intuicja czyni z nich często osoby nieufne i podejrzliwe. Dziewiątki uważają, że pieniądze są po to, aby zaspokajać podstawowe potrzeby własne i cudze, a nie po to, aby je beztrosko trwonić lub, przeciwnie, oszczędzać i gromadzić na "czarną godzinę". Nie oznacza to, że Dziewiątki gardzą mamoną, nic bardziej mylnego. Nie traktują jej w sposób bałwochwalczy między innymi dlatego, że nie chcą być niewolnikami nikogo ani niczego.

Osoby o tej wibracji na ogół nie mają kłopotów finansowych, jednak rzadko dochodzą do wielkich fortun, chyba że współpracują z osobami o innych wibracjach. Nie radzimy też Dziewiątkom angażować się w wielkie lub ryzykowne interesy. Najrozsądniej zrobią, jeśli zarządzanie swymi pieniędzmi powierzą zaufanej osobie, bardziej praktycznej i zaradnej niż one. (Na przykład swojemu życiowemu partnerowi).

Stabilizację finansową zawdzięczają Dziewiątki własnej pracy i rozsądnym inwestycjom. Skromne i umiarkowane, osoby te pragną życia zwyczajnego i prostego, ale zapewniającego im poczucie wolności. Jeśli natomiast w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności lub dzięki spadkowi staną się posiadaczami znacznej fortuny, nie ma wówczas lepszych od nich filantropów i mecenasów sztuki.

ŻYCIE UCZUCIOWE
Dziewiątki są sentymentalne, uczuciowe i czułe, ale na swój sposób. Jeżeli chodzi o okazywanie uczuć są powściągliwe, pełne rezerwy i nie lubią robić tego publicznie. Są romantycznymi idealistami oraz marzycielami i bardzo często wydaje im się, że są zakochani. Jeśli już jednak spotkają swą prawdziwą miłość, poświęcają się dla niej całym ciałem i duszą. Mimo że nie są tak wylewne, jak osoby o innych wibracjach, Dziewiątki należą do najbardziej lojalnych, wiernych i oddanych towarzyszy życia. Zalety te mogą docenić nie tylko osoby najbliższe sercu Dziewiątek, ale wszyscy ci, którzy mają z nimi do czynienia.

Dziewiątki zwykle nie mają zbyt wielu przyjaciół, ale ci, których darzą swą przyjaźnią, mogą być pewni, że posiadają bezcenny skarb, powinni go zatem strzec jak oka w głowie. Jak już wcześniej powiedzieliśmy, Dziewiątki bywają podejrzliwe i nieufne, ale nigdy w sprawach uczuć. Cechuje je często niepoprawny optymizm i prostoduszność; obca jest im myśl, że osoba, którą kochają, zdolna byłaby do zdrady czy kłamstwa. Wielkie poświęcenie i oddanie Dziewiątek innym ludziom często zakłóca ich relacje intymne i rodzinne oraz prowadzi do zaniedbywania własnych związków i spraw. Najbliżsi zauważają wtedy, że Dziewiątki więcej czasu, energii i pracy poświęcają innym niż swojej rodzinie i domowi.

Ci wieczni marzyciele i romantycy, aby móc należeć całkowicie i bezwarunkowo do osoby ukochanej, muszą  ją podziwiać i szanować. Jeśli jednak stracą swe złudzenia, wówczas zdolne są bez wahania zerwać dany związek, z zimną krwią wymazując swego partnera ze swego życia.
Małżeństwo traktują bardzo poważnie. Mamy tu do czynienia ze swego rodzaju dwoistością osobowości Dziewiątek; będąc bowiem istotami tak bardzo niezależnymi i miłującymi wolność, są jednocześnie zwolennikami ogniska domowego i tradycji, odczuwają ogromną potrzebę miłości i bezpieczeństwa.  Niewątpliwie najlepszym kandydatem dla Dziewiątek -  będzie ktoś, kto zapewni im poczucie bezpieczeństwa, stabilizacje i wsparcie, niezbędne w realizacji ich głównego celu życiowego, jakim jest praca na rzecz bliźnich.

PODSUMOWANIE
Liczba 9 wyznacza osobom urodzonym pod jej wpływem określoną misję życiową. Polega ona na służeniu bliźnim, byciu dla nich oparciem i pociechą, a także pomocą w rozwiązywaniu ich problemów. Przeznaczeniem Dziewiątek jest ukazywanie innym tego, czym powinna być prawdziwa miłość i wielkoduszność. Zadanie to z pewnością nie należy do najłatwiejszych, jednak tylko podejmując wyzwanie, które przed nimi stoi, odnajdą szczęście i wewnętrzny spokój, a także duchową doskonałość, do której nieustannie dążą.

Sławne Dziewiątki:  Juan Carlos król Hiszpanii, Camilo Jose Cela, Jan XXIII, Albert Einstein, Schirley Mac Laine, Alfredo Kraus, Mikołaj Kopernik, Mahatma Gandhi, Garibaldi, Jan Jakub Rousseau, Antoine de Saint Exupery, Walt Disney, Toulouse Lautrec, Carl Gustav Jung, Velazquez, Carlos Saura, Yirginia Wolf, Johannes Brahms, Matka Teresa z Kalkuty, Manuel de Falla.


Tekst: Marek Różycki jr


/   Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Zgłoś błąd / Kanał RSS


Słowa kluczowe: astrologia, Bronisław Komorowski, numerologia, prezydent, przeznaczenie
prawa autorskie

Losowe newsy z tego działu:
Nie tylko kobiety są gwałcone
Nie tylko kobiety są gwałcone Mężczyźni doczekali się równouprawnienia. Na razie w USA.  »
Trybunał Konstytucyjny i prezes Rzepliński
Trybunał Konstytucyjny i prezes Rzepliński Satyryczny komentarz rysunkowy Szczepana Sadurskiego. #sadurskicodziennie »
Komisja Wenecka w Polsce
Komisja Wenecka w Polsce Do Warszawy przybyli przedstawiciele Komisji Weneckiej. Rysunkowy komentarz satyryczny Szczepana Sadurskiego.  »
OT.TO i Sadurski w Białymstoku
OT.TO i Sadurski w Białymstoku Wesołe ekipy: kabaretu OT.TO i pisma satyrycznego "Twój Dobry Humor", nieoczekiwanie wpadły na siebie w... Białymstoku. »
Kuczyński w Peru, Kaczyński w Polsce
Kuczyński w Peru, Kaczyński w Polsce Satyryczny komentarz rysunkowy Szczepana Sadurskiego. »
Podobne newsy:
750 x humor
Skąd wziął się Prima Aprilis
Czy satyryk poprowadzi polską reprezentację
Spadaj, piłkarski homofobie
Podatki i logika
96 tysięcy euro za kupę
O co pytają nas największe portale
Ryszard Rynkowski - anegdota
Skandal, to nie orzeł
PiS przejmuje, KOD protestuje
Najpopularniejsze newsy:
Goła dziewczyna na drodze
Jak Pudelka zrobić w konia
Goło & wesoło w TV Puls
Doda pluje na dziecko Tymochowicza
Candy Girl bez majtek - tylko u nas!
Cała prawda o Fryderyku Chopinie
Blachara Doda
Cycki ruskiej Dody
Rozmiary penisów zwierząt
Najlepsze powiedzonko IV RP - zagłosuj

Ciekawostki o prezydencie Bronisławie Komorowskim -

Wszystkie tagi

   • Newsy: archiwum Newsy - współpraca

 

Dzień Dobry Humor
Dam grosik za twoje myśli
Pewnej nocy żona zauważyła swego męża przy kołysce ich nowo narodzonego dziecka i przez chwilę obserwowała go w ciszy. Gdy tak patrzył w dół na śpiące...
przeczytaj cały »


Rysowanie karykatur
Translate this page:
 Nowe humory
Co jest na fladze Mozambiku, jaka odległość do środka Ziemi...
Największy ziemniak świata
Gdzie jest zabroniona Coca-Cola, pierwsze piwo w puszce...
Nastolatek Fidel Castro, mandatowy rekordzista...
Alaska. Oryginalny żart primaaprilisowy
 Nowe newsy
Gurugram, Haryan, Indie – Wesoły Wieżowiec
Wolność nagrodzona w Warszawie
Wystawa i nagrody w Żyrardowie
Stolem 2017 - regulamin konkursu
Jezioro Prashar
Karykaturzyści ponownie nalecą na Korfantów.
Michał Graczyk - wystawa w Białej
Wrzuć na luz 2017
Białystok. Rysunkowa rewolucja
Załóż domenę na Antarktydzie
FABRYKA HUMORU
Wpisz imię lub nazwisko i wybierz płeć:
 
 Nowa satyra
Grunt to rodzinka
Fraszki o kobietach
Limeryki i rymowanki
Czego nie wiem
Satyryczne podsumowanie marca 2016
Fraszki: Kameleon, Hasło nieudaczników...
 Losowe obrazki
Leśniczy zmienił płeć Valery Aleksandrov - Walex, Bułgaria Sophia Loren, Elizabeth Taylor, Violetta Villas - sobowtóry
W damskim WC Angelina Jolie (Lara Crof) sobowtór Doktorze, jestem uzależniona
 Losowe filmy
Wpadki prezenterów
Rzeźby ze śmieci
Nowe zwierzę
Ciekawostki muzyczne
Do góry nogami
Sik męski
Tak się™ parkuje
Maluszki na gitarach
 Losowe dowcipy
Świnie pan wieziesz?
Optymista i końskie odchody
Jedzenie w kieszeni Jacksona
Cześć, dziadek
Symbole składników potraw wigilijnych
Dialogi pilotów samolotów - część 4
 Podróże po świecie
Wodospady Huka, Nowa Zelandia
Najlepsze destynacje na podróż językową
Linie Qatar Airways najlepsze
Dowcipy o Szwedach
Informacje o Belize
Narodowy Cmentarz w Arlington
 
Śmieszne filmy
Humor Joe Monstera
Domowe sposoby
Centrum Twojego pupila
Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy