Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: czwartek, 23. marca 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

Newsy
Komentarze satyryczne. Rozrywka i humor. Ciekawostki i anegdoty. Satyra i satyrycy.

 

Satyra Absurdy Ciekawostki
Partia Dobrego Humoru - Good Humor Party
Szczepan Sadurski
Kabarety Satyrycy Śmiech
Rysunek satyryczny Karykatura
Komiksy
Najnowsze / Najpopularniejsze / Losowy news / Dodaj newsa / RSS
Tu jesteś: Newsy / Satyra Absurdy Ciekawostki
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Satyra Absurdy Ciekawostki

Horoskop 2010 z humorem 2009-12-31
Horoskop 2010 z humorem

 

Horoskop na wesoło na rok 2010, wszystkie znaki zodiaku - czyli przeczytaj co cię wkrótce czeka. Napisał wróż Marek Różycki jr.

W kilkudziesięciu czasopismach mniej lub bardziej regularnie drukuje się horoskopy. Ponieważ nie byliśmy na bieżąco w tym temacie, dziś postanowiliśmy zasięgnąć opinii fachowców świadomi, że i nasz los zapisany jest pyłem gwiezdnym w przestrzeni kosmicznej. Tak więc prezentujemy wiadomości z pierwszej ręki, czyli prosto z gwiazd. W porozumieniu z Mleczną Drogą, po której przejechaliśmy się Wielkim Wozem i uściśnięciu przedniej łapy Wielkiej Niedźwiedzicy - donosimy co Was czeka.

BARAN
Pozytywny kontakt z czarną owcą. Pamiętaj: wszystkich bijesz na głowę. Masz szansę na awans - patrz: przywódca stada. Ale zagraża ci konkurencja; Baranów jest więcej! Co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze, a będziesz miał dwa wolne dni. Jak zwykle będziesz niecierpliwym egoistą, impulsywnym, gwałtownym, porywczym, upartym hipokrytą. Otoczenie przywykło już do twojego braku taktu i subtelności. W najbliższej dwudziestolatce nie da się ukryć, że jesteś Baranem. Uwielbiasz uzurpować sobie uprzywilejowaną pozycję, prawie zawsze niezasłużoną. Powinieneś wykonywać te zawody, w których możesz zabłysnąć: ślusarz, tokarz, kowal (ale nie własnego losu). Głowa do góry! Reszta może zostać!

BYK
Hasło na nadchodzącą pięciolatkę: „Każda krowa jest bycza”. Przestań udawać, że jesteś daltonistą. Ole! Uważaj - lada dzień rzucą mulety z importu. Tak w ogóle to zapowiada się wspaniale: kasę zasili znaczący dopływ gotówki. W uczuciach nadzwyczaj gorąco! Może choć częściowe „spalisz” nadwagę, która grozi nadciśnieniem, miażdżycą i złym krążeniem. Możesz miewać uderzenia krwi (?) do głowy. W tym życiu będziesz miał predyspozycję do takich zawodów, jak: technik dentystyczny, mechanik, hydraulik, ewentualnie murarz. Dla Byków płci żeńskiej - sekretarka, asystentka, lub hostessa biznesmena. Koniecznie pielęgnuj swoje cechy dominujące: upór, zaborczość (mienia), materializm, skąpstwo, konserwa­tyzm i złośliwość. Wyróżnia cię to w końcu znacząco spośród innych znaków zodiaku.

BLIŹNIĘTA

Nie dajcie się rozdzielić (patrz: schizofrenia). Nie wychodźcie z siebie rywalizując z drugą połową. Dbajcie o zdrowie, bo nasilą się wasze skłonności do przeziębień i nerwic. Ubierajcie się ciepło i unikajcie stresów. Zdradzajcie partnerów na całkowitym luzie. Nie macie odporności psychicznej, więc unikajcie kłopotów, a te są waszą specjalnością. Wynika­ją one przede wszystkim z waszej powierzchowności (nie mylić z wyglądem!), niedokładności, braku koncentracji, plotkarstwa, zmienności i rozproszenia. Jak nadal będziecie w ciągłym ruchu - staniecie się łatwym celem dla Strzelca. Zwierzęta, które przynoszą wam szczęście, to maskotki małpy i strusia.

RAK
W tym tygodniu chodzimy do przodu. Dogadaj się ze Skorpionem, a nóż otworzycie sklep zoologiczny. Nie bądź taki uszczypliwy. Więcej optymizmu - nie tylko ty jesteś na dnie. Masz bardzo delikatny organizm, a przy tym jesteś hipochondrykiem. Cierpisz więc na wszystkie choroby świata, najczęściej - z urojenia. Ze względu na ciągłe emocje narażony jesteś tylko na realne owrzodzenie dwunastnicy. Twoja zmienność nastrojów, przewrażliwienie, zgryźliwość, niestabilność, samolubstwo i przesadność - w najbliższym czasie doprowadzą twego partnera do depresji, szczególnie, gdy jest Baranem, Bykiem lub Wagą. Bądź - mimo wszystko - człowiekiem i załatw mu wizytę u psychiatry.

LEW

Poradź się Lwa Starowicza. Oddaj futro do pralni. Sprawdź czy nie linieje. Nie rycz, nie rycz - znamy te twoje numery. Strzelec czeka na łapówkę. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje, bo to, co powiesz, może być użyte przeciwko tobie. Pamiętaj, wszystko musi toczyć się tak, jak sobie to wyobrażasz. Pielęgnuj cechy charakteru, jakimi obdarzyły cię gwiazdy: zarozumiałość, pychę, autokratyzm, nietolerancję, dyktatorstwo, pompa­tyczność, próżność, egocentryzm, wygodnictwo, lenistwo, efekciarstwo. Już w niedługim czasie da to wymierne rezultaty w twoim życiu osobistym i zawodowym - tym bardziej, że z natury jesteś cholerykiem. Na widoku Panna z Bliźniętami.

PANNA

Uwielbiasz przejmować się sprawami innych, często się denerwujesz, co odbija się na twoim zdrowiu. Na szczęście bardzo intensywnie i szybko przystępujesz do kuracji. Powinnaś więc powiększyć domowy zapas leków i ziół. Dzień bez proszka - dniem straconym! Niezależnie od okoliczności zawsze bądź sobą, to znaczy - krytykuj, pielęgnuj emocjonalny chłód, bądź oschła, miej wygórowane ambicje i mniemanie o sobie, pedanterię zaś doprowadź do perfekcji (patrz: obłęd w oczach, odkurzać z w ręku). Pracuj, pracuj, pracuj, a i tak cię nie docenią. Znaki ci szczególnie nieprzychylne to: Strzelec, Ryby i Bliźnięta. Jak długo można być Panną?! W tym miesiącu możesz liczyć na dziecko, ale nie martw się: wszystkie dzieci są nasze. Warunek: nie rób dziwactwa z dziewictwa. Nie zadawaj się z roz-WODNIKIEM.

WAGA
Więcej rozwagi! Masz skłonność do chorób nerek i żołądka. Cierpisz na zaburzenia gastryczne mające podłoże nerwowe. Medycyna zaleca Wagom pić duże ilości wody (powtarzam: wody!). Jesteś typem sangwiniczno-flegmatycznym i tego już nie zmienisz, podobnie jak skłonności do wygodnictwa, niezdecydowania, narcyzmu, braku wytrwałości, nadwrażli­wości i bojaźliwości. Miejsce odpoczynku - w wannie, chociaż to energii nie dodaje. Zwierzęta, które cię tolerują to: wróbel i kuropatwa. W sprawach handlowych okazuj dużo roz-WAGI, gdyż możesz narazić się na poważne szkody. Bez żenady kantują cię na wadze, do której nie przywiązujesz pieniędzy...

SKORPION
Przyjmij propozycję Raka. Nie truj się. Pozostaw to innym. Nie bądź taki „pieszczotliwy”. Jak zwykle będziesz próbował w zdecydowany sposób zaznaczyć swoją obecność. Niestety, gwiazdy nie wiedzą czy ci się to uda. Na ogół masz dobre zdrowie, więc się ciesz! Do życia seksualnego przykładasz zbyt dużą wagę, co prowadzi do stanów wyczerpania, uff, a nawet depresji. Znakomicie czujesz się w roli żołnierza i dowódcy, a także masz duże szansę w kryminalistyce. Tyran z ciebie i nawet tego nie ukrywaj! Jesteś poza tym mściwy, bezwzględny, okrutny, zazdrosny, erotoman. Tylko pozazdrościć!... Jako wzór Skorpionicy masz Margaret Thatcher - byłego premiera Wielkiej Brytanii, żelazną lady.

STRZELEC
Jesteś rozbrajający. Wstąp do koła łowieckiego. To dziś nobilituje. Epoka wolnych Strzelców bezpowrotnie minęła. Poluje się z nagonką. Twoja ciekawość może być odbierana przez otoczenie jako wścibstwo, więc bądź ostrożny w zadawaniu pytań. Przecież i tak wszystkiego się nie dowiesz w swoim czasie. Na ogół masz dobrą budowę ciała i dość dobre zdrowie. Podziękuj rodzicom! Wielu Strzelców ma tendencję do łysienia. Wskazane są tupeciki i treski. Znany jesteś z tego, że masz skłonność do przesady, gadulstwa, nadgorliwości, braku umiaru i nieostrożności. Rozpiętość predyspozycji zawodowych jest u Strzelców bardzo duża. Możesz więc robić wszystko. Nawet głupstwa. Pamiętajcie, jeśli już strzelacie - to nie Panu Bogu w okno! Musicie celować dokładnie, aby oszczędzać siły i skupić je na jednym celu.

WODNIK
Zagrożenie powodziowe. Zalew informacji. Bacz na ścieki. Odpłyniesz wielkim autem z siwiejącym brunetem wieczorową porą. Będziesz pławić się w dobrobycie. Gdyby nie Twoja uroda, nie byłoby aktorek oraz stewardess. Często trapiony jesteś różnego rodzaju dolegliwościami; najwrażliwszą strefą jest kręgosłup (pod każdym względem), nogi (szczególnie kostki), system nerwowy, skłonność do bezsenności i niepokojów. Z lubością pielęgnuj swój fanatyzm, ekscentryczność, niepraktyczność, brak poczucia realizmu oraz  znieczulicę. W końcu stać cię na to... Wszystkie Wodniki (bez względu na płeć) pochodzą z Marsa. Żaden partner nie jest ciebie godzien, więc puść go z torbami, wybierając samotność i nie dręcz bliźnich. Jesteś świetnym aktorem - w życiu, tylko scena dla ciebie za mała. Przenieś się do innej konstelacji, w innym wymiarze czasu i przestrzeni.

RYBY

Nie głosujcie. Spotkanie z rekinem - finansjery, który ma węgorza w kieszeni. Odczepcie się wreszcie od tej flądry! Widoki na złotą rybkę. Czas na wielkie tarło. Macie delikatny organizm i słabiutki charakter. Łatwo ulegacie nałogom i wpływom. Najlepiej wykształconym zmysłem u Ryb jest słuch, bo głosu nie mają. W miłości Ryby potrafią wznieść się na wyżyny, ale jeszcze częstsze są na tym odcinku załamania. Tak zwanej normalnej sytuacji praktycznie w miłości z Rybą nie ma, gdyż emocje powodują, że jest ona albo niezwykle szczęśliwa, albo załamana. Stąd biorą się i inne dominujące u Ryb cechy: niezadowolenie, gnuśność, fatalizm, brak poczucia rzeczywistości i upływu czasu, niekonsekwencja, nerwowość. Kamień dla Ryb: Akwamaryna - wzmacnia inteligencję. Nie powinny zbyt długo pozostawać w panieńskim lub kawalerskim stanie, gdyż dziwaczeją.

KOZIOROŻEC
Swój horoskop wymyśl sobie sam. A za rok sprawdź, czy się nie pomyliłeś...

Napisał: Marek Różycki jr/   Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Zgłoś błąd / Kanał RSS


Słowa kluczowe: horoskop, horoskopy, przepowiednie, znaki zodiaku
prawa autorskie

Losowe newsy z tego działu:
TVN24 pogubił się
TVN24 pogubił się "Kto jest ch...?" - czyli znikające tytuły i fatalny błąd w nazwisku posła. Portal TVN24 pogubił się w sprawozdaniach z hazardowej komisji śledczej. Oto kilka ciekawostek. »
Grafolog IPN-u zbada podpis Bolka
Grafolog IPN-u zbada podpis Bolka Najnowszy satyryczny komentarz rysunkowy Szczepana Sadurskiego.  »
Absurdalne pomysły z Bałtykiem
Absurdalne pomysły z Bałtykiem Latarnia morska w Katowicach, Lublin z dostępem do morza - czyli o co walczą Polacy w sierpniu 2011 r., na krótko przed wyborami.  »
Bolek i Lolek to nie geje
Bolek i Lolek to nie geje W Berlinie zakończyła się sądowa sprawa: właściciele praw do postaci słynnej polskiej kreskówki Bolek i Lolek kontra niemieckie pismo dla gejów i lesbijek "Siegessaeule". »
Kradzież u Komorowskiego
Kradzież u Komorowskiego Czy Polacy mogą czuć się bezpiecznie w kraju, gdzie nawet w pałacu prezydenta kradną?  »
Podobne newsy:
Wybory i gołe tyłki
Jestem ojcem krasnoludków
Sadurski.com na nowym serwerze
Jak zwiększyć oglądalność TVP
Hotelowy żart internautów
Cyrkowiec w kosmosie
Dobra zmiana czyli kolejne podatki
Polskie czapki polityczne
Bolek w IPN i szafiarka
Macierewicz, zamach i opozycja
Najpopularniejsze newsy:
Goła dziewczyna na drodze
Jak Pudelka zrobić w konia
Goło & wesoło w TV Puls
Doda pluje na dziecko Tymochowicza
Candy Girl bez majtek - tylko u nas!
Blachara Doda
Cała prawda o Fryderyku Chopinie
Cycki ruskiej Dody
Ten dom wygląda jak Hitler
Najlepsze powiedzonko IV RP - zagłosuj

Horoskop 2010 z humorem -

Wszystkie tagi

   • Newsy: archiwum Newsy - współpraca

 

Dzień Dobry Humor
Ha-hasła - 210
• Nie ma powrotu do jaskiń - jest nas za dużo.

• Ziemniaki pozdrawiają buraki!

• Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ...
przeczytaj cały »


Rysowanie karykatur
Translate this page:
 Nowe humory
Co jest na fladze Mozambiku, jaka odległość do środka Ziemi...
Największy ziemniak świata
Gdzie jest zabroniona Coca-Cola, pierwsze piwo w puszce...
Nastolatek Fidel Castro, mandatowy rekordzista...
Alaska. Oryginalny żart primaaprilisowy
 Nowe newsy
Narysuj WOLNOŚĆ
Nagrody za piwo
Beşiktaş - dzielnica Stambułu
Wesoły Wieżowiec na wyspie Tortuga
Happy Skyscraper na Kostaryce
Baranie Granie - ogólnopolski konkurs satyryczny
Karpik 2017 - regulamin konkursu POL + ENG
Laureaci Rysunku roku 2016
Konkurs w Norwegii
Konkurs rysunku satyrycznego w Chorwacji
FABRYKA HUMORU
Wpisz imię lub nazwisko i wybierz płeć:
 
 Nowa satyra
Grunt to rodzinka
Fraszki o kobietach
Limeryki i rymowanki
Czego nie wiem
Satyryczne podsumowanie marca 2016
Fraszki: Kameleon, Hasło nieudaczników...
 Losowe obrazki
Rakieta woda-powietrze Krzysztof Toboła - karykaturzysta Córka Korwina-Mikke i pedofil
Ale była balanga Palikot znów szokuje
 Losowe filmy
Dupa i Beethoven
Trójnożna ryba
Kabaret Afera
Teminator-3 parodia
Obcy
Super bryki
Gol 189 km/h
Na japońskim lotnisku
 Losowe dowcipy
Najlepszy aktor na świecie
Cromwell w Londynie
Przecież nie lubisz grzybów
Ludwik XIV pisze wiersze
Listem zalepíme rozbité okno
Pan mi schlebia, mistrzu
 Podróże po świecie
Życie kulturowe w Indiach
London Eye w Londynie
Ciekawostki o Albany, USA
Pomnik Voortrekkera w Pretorii, RPA
Ciekawostki ze świata (7)
Wielki Sfinks
 
Śmieszne filmy
Humor Joe Monstera
Domowe sposoby
Centrum Twojego pupila
Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy