Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: wtorek, 25. kwietnia 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

Newsy
Komentarze satyryczne. Rozrywka i humor. Ciekawostki i anegdoty. Satyra i satyrycy.

 

Satyra Absurdy Ciekawostki
Partia Dobrego Humoru - Good Humor Party
Szczepan Sadurski
Kabarety Satyrycy Śmiech
Rysunek satyryczny Karykatura
Komiksy
Najnowsze / Najpopularniejsze / Losowy news / Dodaj newsa / RSS
Tu jesteś: Newsy / Satyra Absurdy Ciekawostki
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Satyra Absurdy Ciekawostki

Horoskop 2010 z humorem 2009-12-31
Horoskop 2010 z humorem

 

Horoskop na wesoło na rok 2010, wszystkie znaki zodiaku - czyli przeczytaj co cię wkrótce czeka. Napisał wróż Marek Różycki jr.

W kilkudziesięciu czasopismach mniej lub bardziej regularnie drukuje się horoskopy. Ponieważ nie byliśmy na bieżąco w tym temacie, dziś postanowiliśmy zasięgnąć opinii fachowców świadomi, że i nasz los zapisany jest pyłem gwiezdnym w przestrzeni kosmicznej. Tak więc prezentujemy wiadomości z pierwszej ręki, czyli prosto z gwiazd. W porozumieniu z Mleczną Drogą, po której przejechaliśmy się Wielkim Wozem i uściśnięciu przedniej łapy Wielkiej Niedźwiedzicy - donosimy co Was czeka.

BARAN
Pozytywny kontakt z czarną owcą. Pamiętaj: wszystkich bijesz na głowę. Masz szansę na awans - patrz: przywódca stada. Ale zagraża ci konkurencja; Baranów jest więcej! Co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze, a będziesz miał dwa wolne dni. Jak zwykle będziesz niecierpliwym egoistą, impulsywnym, gwałtownym, porywczym, upartym hipokrytą. Otoczenie przywykło już do twojego braku taktu i subtelności. W najbliższej dwudziestolatce nie da się ukryć, że jesteś Baranem. Uwielbiasz uzurpować sobie uprzywilejowaną pozycję, prawie zawsze niezasłużoną. Powinieneś wykonywać te zawody, w których możesz zabłysnąć: ślusarz, tokarz, kowal (ale nie własnego losu). Głowa do góry! Reszta może zostać!

BYK
Hasło na nadchodzącą pięciolatkę: „Każda krowa jest bycza”. Przestań udawać, że jesteś daltonistą. Ole! Uważaj - lada dzień rzucą mulety z importu. Tak w ogóle to zapowiada się wspaniale: kasę zasili znaczący dopływ gotówki. W uczuciach nadzwyczaj gorąco! Może choć częściowe „spalisz” nadwagę, która grozi nadciśnieniem, miażdżycą i złym krążeniem. Możesz miewać uderzenia krwi (?) do głowy. W tym życiu będziesz miał predyspozycję do takich zawodów, jak: technik dentystyczny, mechanik, hydraulik, ewentualnie murarz. Dla Byków płci żeńskiej - sekretarka, asystentka, lub hostessa biznesmena. Koniecznie pielęgnuj swoje cechy dominujące: upór, zaborczość (mienia), materializm, skąpstwo, konserwa­tyzm i złośliwość. Wyróżnia cię to w końcu znacząco spośród innych znaków zodiaku.

BLIŹNIĘTA

Nie dajcie się rozdzielić (patrz: schizofrenia). Nie wychodźcie z siebie rywalizując z drugą połową. Dbajcie o zdrowie, bo nasilą się wasze skłonności do przeziębień i nerwic. Ubierajcie się ciepło i unikajcie stresów. Zdradzajcie partnerów na całkowitym luzie. Nie macie odporności psychicznej, więc unikajcie kłopotów, a te są waszą specjalnością. Wynika­ją one przede wszystkim z waszej powierzchowności (nie mylić z wyglądem!), niedokładności, braku koncentracji, plotkarstwa, zmienności i rozproszenia. Jak nadal będziecie w ciągłym ruchu - staniecie się łatwym celem dla Strzelca. Zwierzęta, które przynoszą wam szczęście, to maskotki małpy i strusia.

RAK
W tym tygodniu chodzimy do przodu. Dogadaj się ze Skorpionem, a nóż otworzycie sklep zoologiczny. Nie bądź taki uszczypliwy. Więcej optymizmu - nie tylko ty jesteś na dnie. Masz bardzo delikatny organizm, a przy tym jesteś hipochondrykiem. Cierpisz więc na wszystkie choroby świata, najczęściej - z urojenia. Ze względu na ciągłe emocje narażony jesteś tylko na realne owrzodzenie dwunastnicy. Twoja zmienność nastrojów, przewrażliwienie, zgryźliwość, niestabilność, samolubstwo i przesadność - w najbliższym czasie doprowadzą twego partnera do depresji, szczególnie, gdy jest Baranem, Bykiem lub Wagą. Bądź - mimo wszystko - człowiekiem i załatw mu wizytę u psychiatry.

LEW

Poradź się Lwa Starowicza. Oddaj futro do pralni. Sprawdź czy nie linieje. Nie rycz, nie rycz - znamy te twoje numery. Strzelec czeka na łapówkę. Nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje, bo to, co powiesz, może być użyte przeciwko tobie. Pamiętaj, wszystko musi toczyć się tak, jak sobie to wyobrażasz. Pielęgnuj cechy charakteru, jakimi obdarzyły cię gwiazdy: zarozumiałość, pychę, autokratyzm, nietolerancję, dyktatorstwo, pompa­tyczność, próżność, egocentryzm, wygodnictwo, lenistwo, efekciarstwo. Już w niedługim czasie da to wymierne rezultaty w twoim życiu osobistym i zawodowym - tym bardziej, że z natury jesteś cholerykiem. Na widoku Panna z Bliźniętami.

PANNA

Uwielbiasz przejmować się sprawami innych, często się denerwujesz, co odbija się na twoim zdrowiu. Na szczęście bardzo intensywnie i szybko przystępujesz do kuracji. Powinnaś więc powiększyć domowy zapas leków i ziół. Dzień bez proszka - dniem straconym! Niezależnie od okoliczności zawsze bądź sobą, to znaczy - krytykuj, pielęgnuj emocjonalny chłód, bądź oschła, miej wygórowane ambicje i mniemanie o sobie, pedanterię zaś doprowadź do perfekcji (patrz: obłęd w oczach, odkurzać z w ręku). Pracuj, pracuj, pracuj, a i tak cię nie docenią. Znaki ci szczególnie nieprzychylne to: Strzelec, Ryby i Bliźnięta. Jak długo można być Panną?! W tym miesiącu możesz liczyć na dziecko, ale nie martw się: wszystkie dzieci są nasze. Warunek: nie rób dziwactwa z dziewictwa. Nie zadawaj się z roz-WODNIKIEM.

WAGA
Więcej rozwagi! Masz skłonność do chorób nerek i żołądka. Cierpisz na zaburzenia gastryczne mające podłoże nerwowe. Medycyna zaleca Wagom pić duże ilości wody (powtarzam: wody!). Jesteś typem sangwiniczno-flegmatycznym i tego już nie zmienisz, podobnie jak skłonności do wygodnictwa, niezdecydowania, narcyzmu, braku wytrwałości, nadwrażli­wości i bojaźliwości. Miejsce odpoczynku - w wannie, chociaż to energii nie dodaje. Zwierzęta, które cię tolerują to: wróbel i kuropatwa. W sprawach handlowych okazuj dużo roz-WAGI, gdyż możesz narazić się na poważne szkody. Bez żenady kantują cię na wadze, do której nie przywiązujesz pieniędzy...

SKORPION
Przyjmij propozycję Raka. Nie truj się. Pozostaw to innym. Nie bądź taki „pieszczotliwy”. Jak zwykle będziesz próbował w zdecydowany sposób zaznaczyć swoją obecność. Niestety, gwiazdy nie wiedzą czy ci się to uda. Na ogół masz dobre zdrowie, więc się ciesz! Do życia seksualnego przykładasz zbyt dużą wagę, co prowadzi do stanów wyczerpania, uff, a nawet depresji. Znakomicie czujesz się w roli żołnierza i dowódcy, a także masz duże szansę w kryminalistyce. Tyran z ciebie i nawet tego nie ukrywaj! Jesteś poza tym mściwy, bezwzględny, okrutny, zazdrosny, erotoman. Tylko pozazdrościć!... Jako wzór Skorpionicy masz Margaret Thatcher - byłego premiera Wielkiej Brytanii, żelazną lady.

STRZELEC
Jesteś rozbrajający. Wstąp do koła łowieckiego. To dziś nobilituje. Epoka wolnych Strzelców bezpowrotnie minęła. Poluje się z nagonką. Twoja ciekawość może być odbierana przez otoczenie jako wścibstwo, więc bądź ostrożny w zadawaniu pytań. Przecież i tak wszystkiego się nie dowiesz w swoim czasie. Na ogół masz dobrą budowę ciała i dość dobre zdrowie. Podziękuj rodzicom! Wielu Strzelców ma tendencję do łysienia. Wskazane są tupeciki i treski. Znany jesteś z tego, że masz skłonność do przesady, gadulstwa, nadgorliwości, braku umiaru i nieostrożności. Rozpiętość predyspozycji zawodowych jest u Strzelców bardzo duża. Możesz więc robić wszystko. Nawet głupstwa. Pamiętajcie, jeśli już strzelacie - to nie Panu Bogu w okno! Musicie celować dokładnie, aby oszczędzać siły i skupić je na jednym celu.

WODNIK
Zagrożenie powodziowe. Zalew informacji. Bacz na ścieki. Odpłyniesz wielkim autem z siwiejącym brunetem wieczorową porą. Będziesz pławić się w dobrobycie. Gdyby nie Twoja uroda, nie byłoby aktorek oraz stewardess. Często trapiony jesteś różnego rodzaju dolegliwościami; najwrażliwszą strefą jest kręgosłup (pod każdym względem), nogi (szczególnie kostki), system nerwowy, skłonność do bezsenności i niepokojów. Z lubością pielęgnuj swój fanatyzm, ekscentryczność, niepraktyczność, brak poczucia realizmu oraz  znieczulicę. W końcu stać cię na to... Wszystkie Wodniki (bez względu na płeć) pochodzą z Marsa. Żaden partner nie jest ciebie godzien, więc puść go z torbami, wybierając samotność i nie dręcz bliźnich. Jesteś świetnym aktorem - w życiu, tylko scena dla ciebie za mała. Przenieś się do innej konstelacji, w innym wymiarze czasu i przestrzeni.

RYBY

Nie głosujcie. Spotkanie z rekinem - finansjery, który ma węgorza w kieszeni. Odczepcie się wreszcie od tej flądry! Widoki na złotą rybkę. Czas na wielkie tarło. Macie delikatny organizm i słabiutki charakter. Łatwo ulegacie nałogom i wpływom. Najlepiej wykształconym zmysłem u Ryb jest słuch, bo głosu nie mają. W miłości Ryby potrafią wznieść się na wyżyny, ale jeszcze częstsze są na tym odcinku załamania. Tak zwanej normalnej sytuacji praktycznie w miłości z Rybą nie ma, gdyż emocje powodują, że jest ona albo niezwykle szczęśliwa, albo załamana. Stąd biorą się i inne dominujące u Ryb cechy: niezadowolenie, gnuśność, fatalizm, brak poczucia rzeczywistości i upływu czasu, niekonsekwencja, nerwowość. Kamień dla Ryb: Akwamaryna - wzmacnia inteligencję. Nie powinny zbyt długo pozostawać w panieńskim lub kawalerskim stanie, gdyż dziwaczeją.

KOZIOROŻEC
Swój horoskop wymyśl sobie sam. A za rok sprawdź, czy się nie pomyliłeś...

Napisał: Marek Różycki jr/   Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Zgłoś błąd / Kanał RSS


Słowa kluczowe: horoskop, horoskopy, przepowiednie, znaki zodiaku
prawa autorskie

Losowe newsy z tego działu:
Jezus z Rio do sądu
Jezus z Rio do sądu Archidiecezja Rio de Janeiro chce 6 mln euro od włoskiej telewizji RAI za to, że ubrała Jezusa w piłkarską koszulkę. »
Pomnik króla z psami
Pomnik króla z psami Jaką szansę na realizację we Wrocławiu ma idiotyczny projekt pomnika Krzywoustego z psami i co na to wrocławski satyryk? »
Alkohol na komunię
Alkohol na komunię Bombonierka z modlącym się chłopcem i napisem "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" zawiera czekoladki... z alkoholem. »
Jacyków i stroje reprezentacji
Jacyków i stroje reprezentacji - Chcę, by Tomasz Jacyków zaprojektował stroje dla naszych piłkarzy - powiedział satyryk kandydujący na trenera polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego słowa powtórzyła prasa sportowa.  »
Mądrości Debbie Schlussel
Mądrości Debbie Schlussel "Polacy zamordowali miliony Żydów. Każdy, kto twierdzi inaczej jest oszustem". Amerykańska dziennikarka doszczętnie ocipiała? »
Podobne newsy:
Trybunał Konstytucyjny - kompromis wg Kaczyńskiego
Goło & wesoło w TV Puls
Nie będzie panienek we Francji
Twoja stara - dowcipy
Kononowicz chce być prezydentem
Życzenia świąteczne dla Lepszego Sortu Polaków
Michael Jackson czy Kazimierz Górski
Wygramy EURO 2012
Załóż domenę na Antarktydzie
Central Park, Nowy Jork
Najpopularniejsze newsy:
Goła dziewczyna na drodze
Jak Pudelka zrobić w konia
Goło & wesoło w TV Puls
Doda pluje na dziecko Tymochowicza
Candy Girl bez majtek - tylko u nas!
Blachara Doda
Cała prawda o Fryderyku Chopinie
Cycki ruskiej Dody
Ten dom wygląda jak Hitler
Najlepsze powiedzonko IV RP - zagłosuj

Horoskop 2010 z humorem -

Wszystkie tagi

   • Newsy: archiwum Newsy - współpraca

 

Dzień Dobry Humor
Romans, guma do żucia i wodociągi
• Romans jest grą między kobietą i mężczyzną, niekoniecznie natomiast między mężem i żoną.

• Klasa chodziła po klasie i nie zwracała u...
przeczytaj cały »


Rysowanie karykatur
Translate this page:
 Nowe humory
Co jest na fladze Mozambiku, jaka odległość do środka Ziemi...
Największy ziemniak świata
Gdzie jest zabroniona Coca-Cola, pierwsze piwo w puszce...
Nastolatek Fidel Castro, mandatowy rekordzista...
Alaska. Oryginalny żart primaaprilisowy
 Nowe newsy
Wrzuć na luz 2017
Białystok. Rysunkowa rewolucja
Załóż domenę na Antarktydzie
Konkurs rysunku satyrycznego w Kolumbii
Starożytni astronauci - konkurs
Komiksowa wystawa w Wałbrzychu
Konkurs - Manufaktura Satyry 2017
Cztery pory karykatury 2017
Kolej na dworcu PKP
1 kwietnia 2017 - wystawy z humorem
FABRYKA HUMORU
Wpisz imię lub nazwisko i wybierz płeć:
 
 Nowa satyra
Grunt to rodzinka
Fraszki o kobietach
Limeryki i rymowanki
Czego nie wiem
Satyryczne podsumowanie marca 2016
Fraszki: Kameleon, Hasło nieudaczników...
 Losowe obrazki
Cudowne dekodery TV Trwam Leśniczy zmienił płeć
Śniadanie kierowcy Zdechł kot?
 Losowe filmy
Wyburzanie domu
Śmieszne małpy
Podobne Przypadki
Muppet Sejm-1
Grabienie kota
Ani Mru Mru - Gimnastyka
Czeska policja drogowa
Niezwykłe gole
 Losowe dowcipy
Michael Jackson w kinie
Pan się stąd nie wyprowadzi
Hrabia i służąca
Czubaszek, OT.TO i Shazza
Cmentarz i deszcz
Gdzie się pan spieszy?
 Podróże po świecie
Acadia National Park, Maine, USA
Chicago leży nad rzeką Chicago
Kolejka linowa w Chamonix-Mont-Blanc
Katedra św. Michała i św. Guduli w Brukseli
Wesoły wieżowiec w austriackim Tyrolu
Wi-Fi w hotelach europejskich
 
Śmieszne filmy
Humor Joe Monstera
Domowe sposoby
Centrum Twojego pupila
Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy