Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: poniedziałek, 23. października 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

Newsy
Komentarze satyryczne. Rozrywka i humor. Ciekawostki i anegdoty. Satyra i satyrycy.

 

Satyra Absurdy Ciekawostki
Partia Dobrego Humoru - Good Humor Party
Szczepan Sadurski
Kabarety Satyrycy Śmiech
Rysunek satyryczny Karykatura
Komiksy
Najnowsze / Najpopularniejsze / Losowy news / Dodaj newsa / RSS
Tu jesteś: Newsy / Komiksy
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Komiksy

Konkurs na komiks 2015-03-24
Konkurs na komiks Regulamin (jedna plansza, termin do 19 kwietnia 2015 r., nagroda główna: 2 tys. złotych)

Organizator: Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, oddział Grodzisko Sopot

Regulamin konkursu na krótką formę komiksową

§1
1. Konkurs jest otwarty dla wszystkich.
2. Tematyka konkursu: Gród wczesnośredniowieczny.
3. Technika wykonania prac w zakresie pracy plastycznej (rysunek, malarstwo) oraz  grafika komputerowa.

§2
1. Uczestnik konkursu może przysłać jedną pracę komiksową o maksymalnej objętości jednej planszy w pionowym formacie A3 (297x420 mm) lub A4 (210x297 mm).
2. Pod pojęciem „uczestnik konkursu” rozumiemy zarówno jedną osobę odpowiadającą za scenariusz i rysunki, jak i duet lub większą grupę twórców. Jeden rysownik/scenarzysta może być członkiem wielu różnych duetów/grup twórców.
3. Prace w wersji elektronicznej (tiff lub jpg, 300 DPI) prosimy przesyłać na adres grodzisko@archeologia.pl. W treści e-mail, należy wpisać: tytuł pracy, dane autora/ów, imiona, nazwiska oraz funkcje (rysownik, scenarzysta, itp.) oraz numer telefonu.
4. Istnieje możliwość przesłania oryginalnych plansz, kserokopii bądź wydruków. Prace powinny na odwrocie posiadać czytelnie napisany tytuł pracy. Plansza powinna być sygnowana nazwiskami i funkcjami autorów wyłącznie na odwrocie. Prace należy przesyłać na adres:
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, oddział Grodzisko Sopot,
ul. Haffnera 63,
81-715 Sopot
z dopiskiem KOMIKS
.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione, niekompletne, uszkodzone prace i nieterminowe zgłoszenie do konkursu.
6. Termin nadsyłania prac upływa 19 kwietnia 2015 (w przypadku przesyłki decyduje data stempla pocztowego).
7. Do udziału w konkursie zostaną dopuszczone wyłącznie prace spełniające warunki regulaminu.
8. Prace dopuszczone do konkursu eksponowane będą na wystawie konkursowej w ramach wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” (organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prac, które zostaną pokazane na wystawie pod kątem ich zgodności z regulaminem oraz prawem). Wystawa konkursowa po zakończeniu ekspozycji może być prezentowana w innych miastach Polski.
9. Każdy uczestnik konkursu będzie miał zapewniony bezpłatny jednoosobowy wstęp na wszystkie imprezy organizowane w ramach wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”. Każdy uczestnik, którego praca znajdzie się w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” – otrzyma jeden egzemplarz katalogu za darmo.

§ 3
1. O wynikach konkursu zadecyduje głosowanie jury powołanego przez organizatora.
2. Jury, po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych na konkurs, przyzna Nagrodę Główną.
3. Zdobywca Nagrody Głównej otrzyma gratyfikację finansową: 2 000 złotych. Od nagrody potrącone zostaną wymagane prawem podatki.
4. W przypadku przyznania nagrody zespołowi uczestników występujących wspólnie – nagroda pieniężna zostanie podzielona pomiędzy uczestników zespołu w częściach wskazanych przez uczestników zespołu lub wypłacona członkowi wskazanemu przez pozostałych członków z jednoczesnym zrzeczeniem się roszczenia o nagrodę w stosunku do organizatora.
5. Wyróżnione prace zostaną opublikowane w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”.
6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 8 maja 2015 w dniu otwarcia wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” i na stronie http://www.archeologia.pl/grodziskosopot/
7. O wynikach konkursu, laureaci zostaną poinformowani przed otwarciem wystawy, zwycięzca zostanie zaproszony do odebrania nagrody osobiście.
8. Zwycięska praca zostanie wyeksponowana w postaci banneru wielkoformatowego przed wejściem do Pawilonu - Wystawienniczego Grodzisko Sopot.

§4
1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania prac w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”, materiałach promocyjnych, w wydawnictwach okolicznościowych i materiałach prasowych oraz w Internecie, jako formy promocji autora, komiksu i konkursu. Prawo  to organizator zastrzega sobie na wszystkie przyszłe lata, tak aby bez dodatkowych zezwoleń mógł prezentować wybrane prace w przyszłych publikacjach drukowanych lub elektronicznych. W związku z publikacją drukowaną nie jest przewidziane jakiekolwiek wynagrodzenie.
2. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem praw autorskich majątkowych na organizatora do wykorzystania nadesłanych prac konkursowych na polach wymienionych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.06.90.631).
3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, o ile  dane takie będą ujawniane w toku konkursu i w związku z jego przebiegiem. Zgodnie z art. 24 ust. 1 z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych  osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926) organizator konkursu informuje uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie organizatora na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestnika konkursu zgody w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu promocji komiksów, a także informowania o konkursie. Każdy uczestnik ma prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawienia.
4. Przekazanie pracy konkursowej oznacza jednocześnie oświadczenie uczestnika, że nie zagraża ona, ani nie narusza praw osób trzecich, w szczególności nie narusza ich majątkowych i osobistych praw autorskich oraz że uczestnik ma zgodę osób, których wizerunki utrwalono w pracach na wykorzystanie tych wizerunków w celu udziału w niniejszym konkursie. Za wszelki roszczenia osób trzecich wynikające z tytułu naruszenia ich praw odpowiada uczestnik.
5. Ponadto nadesłanie pracy na konkurs traktowane jest jako wyrażenie zgody na udostepnienie danych osobowym wydawcom zainteresowanym współpracą z uczestnikami konkursu (chyba, że uczestnik postanowi inaczej dołączając do pracy stosowane oświadczenie).
6. Po zakończeniu cyklu wystaw oryginały prac konkursowych można będzie odebrać w Grodzisko Sopot oddział Muzeum Archeologicznego w Gdańsku lub zostaną odesłane pocztą. Uczestnik konkursu zobowiązuje się nie odbierać oryginału pracy konkursowej przed zakończeniem cyklu wystaw.
7. Postanowienia regulaminu są wyłączną podstawą do przeprowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy do organizatora i jury konkursowego.
8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
9. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.


/   Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Zgłoś błąd / Kanał RSS


Słowa kluczowe: komiksy, konkursy
prawa autorskie

Losowe newsy z tego działu:
Szalony erektoman - komiks
Szalony erektoman - komiks Na portalu Sadurski.com recenzja kolejnego komiksu. Tem rezem Marcin Chudzik napisał o komiksie Moebiusa "Biały koszmar Szalony erektoman". »
Język angielski z Tytusem
Język angielski z Tytusem Komiksowe postacie Papcia Chmiela trafiły do podręcznika języka angielskiego dla czwartoklasistów.  »
Miasto Komiksów 2012 w Stalowej Woli
Miasto Komiksów 2012 w Stalowej Woli Prezentujemy program komiksowej imprezy, jaka odbędzie się 4 sierpnia 2012 r. w Stalowej Woli.  »
Komiksowe wystawy w Łodzi
Komiksowe wystawy w Łodzi Co zobaczymy w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, gdzie od 22 września 2011 r. można oglądać ciekawe ekspozycje? »
Kot Garfield ma 30 lat
Kot Garfield ma 30 lat Komiks Jima Daviesa z kotem Garfieldem oglądają czytelnicy 87. krajów świata. Jedna z najpopularniejszych postaci komiksowych, dziś kończy 30 lat. »
Podobne newsy:
Trzy kolejne wystawy
Kot Fritz - recenzja komiksu
Mity i religie w komiksie
Historia komiksu w Lesznie
Gratka dla fanów komiksu
Milion USD za Supermana
Hard Boiled - recencja komiksu
Niebo nad Brukselą - recenzja komiksu
Historia Polski według komiksu
Konkurs na komiks
Najpopularniejsze newsy:
Urodziny Myszki Mickey
Komiksy ekonomiczne nagrodzone
Kot Garfield ma 30 lat
Tytus z komiksu popiera PiS
Konkurs na komiks i rysunek satyryczny
Pierścień Nibelungów - recenzja komiksu
Komiksy na Biznes.Onet.pl
Komiksy sportowe z Gazetą
Kapitan Żbik 2008
Koziołek Matołek gwiazdą

Konkurs na komiks -

Wszystkie tagi

   • Newsy: archiwum Newsy - współpraca

 

Dzień Dobry Humor
Twoja zdrada się nie wyda
Fąfara wybrał się w delegację. Gdy tylko wyszedł z mieszkania, zaraz do żony przyszedł kochanek. Nagle mąż wraca. Fąfarowa chowa amanta i modli się, ż...
przeczytaj cały »


Rysowanie karykatur
Translate this page:
 Nowe humory
Co jest na fladze Mozambiku, jaka odległość do środka Ziemi...
Największy ziemniak świata
Gdzie jest zabroniona Coca-Cola, pierwsze piwo w puszce...
Nastolatek Fidel Castro, mandatowy rekordzista...
Alaska. Oryginalny żart primaaprilisowy
 Nowe newsy
Gurugram, Haryan, Indie – Wesoły Wieżowiec
Wolność nagrodzona w Warszawie
Wystawa i nagrody w Żyrardowie
Stolem 2017 - regulamin konkursu
Jezioro Prashar
Karykaturzyści ponownie nalecą na Korfantów.
Michał Graczyk - wystawa w Białej
Wrzuć na luz 2017
Białystok. Rysunkowa rewolucja
Załóż domenę na Antarktydzie
FABRYKA HUMORU
Wpisz imię lub nazwisko i wybierz płeć:
 
 Nowa satyra
Grunt to rodzinka
Fraszki o kobietach
Limeryki i rymowanki
Czego nie wiem
Satyryczne podsumowanie marca 2016
Fraszki: Kameleon, Hasło nieudaczników...
 Losowe obrazki
Kłopoty z zaśnięciem Łucznik na scenie Co widzi lew?
Wędkować można wszędzie Jolanta Żakiewicz
 Losowe filmy
PiS J.Kaczyński humor
Kocia widokówka
Muppet Sejm 5 - po ptakach
Tak się™ parkuje
Muppet Sejm-1
Striptiz na parkingu
UFO - różne
Ale szczęściarze
 Losowe dowcipy
Automaty z wodą święconą
Osiągnięcie Poniedzielskiego
Rozwiodłaś się z mężem?
Wsiadaj, to dam Ci 10 złotych i lizaka
Chłopcze, chcesz być malarzem?
Zrzucę pana kopniakami ze schodów
 Podróże po świecie
Sydney Opera House ma 40 lat
Sparta, New Jersey
Wyspa Gozo, Malta
Maison du Roi, Bruksela, Belgia
Kenia - poczuj Afrykę!
Anegdoty o aktorach amerykańskich - cześć 3
 
Śmieszne filmy
Humor Joe Monstera
Domowe sposoby
Centrum Twojego pupila
Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy