Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: poniedziałek, 25. września 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

Newsy
Komentarze satyryczne. Rozrywka i humor. Ciekawostki i anegdoty. Satyra i satyrycy.

 

Satyra Absurdy Ciekawostki
Partia Dobrego Humoru - Good Humor Party
Szczepan Sadurski
Kabarety Satyrycy Śmiech
Rysunek satyryczny Karykatura
Komiksy
Najnowsze / Najpopularniejsze / Losowy news / Dodaj newsa / RSS
Tu jesteś: Newsy / Komiksy
Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Komiksy

Konkurs na komiks 2015-03-24
Konkurs na komiks Regulamin (jedna plansza, termin do 19 kwietnia 2015 r., nagroda główna: 2 tys. złotych)

Organizator: Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, oddział Grodzisko Sopot

Regulamin konkursu na krótką formę komiksową

§1
1. Konkurs jest otwarty dla wszystkich.
2. Tematyka konkursu: Gród wczesnośredniowieczny.
3. Technika wykonania prac w zakresie pracy plastycznej (rysunek, malarstwo) oraz  grafika komputerowa.

§2
1. Uczestnik konkursu może przysłać jedną pracę komiksową o maksymalnej objętości jednej planszy w pionowym formacie A3 (297x420 mm) lub A4 (210x297 mm).
2. Pod pojęciem „uczestnik konkursu” rozumiemy zarówno jedną osobę odpowiadającą za scenariusz i rysunki, jak i duet lub większą grupę twórców. Jeden rysownik/scenarzysta może być członkiem wielu różnych duetów/grup twórców.
3. Prace w wersji elektronicznej (tiff lub jpg, 300 DPI) prosimy przesyłać na adres grodzisko@archeologia.pl. W treści e-mail, należy wpisać: tytuł pracy, dane autora/ów, imiona, nazwiska oraz funkcje (rysownik, scenarzysta, itp.) oraz numer telefonu.
4. Istnieje możliwość przesłania oryginalnych plansz, kserokopii bądź wydruków. Prace powinny na odwrocie posiadać czytelnie napisany tytuł pracy. Plansza powinna być sygnowana nazwiskami i funkcjami autorów wyłącznie na odwrocie. Prace należy przesyłać na adres:
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, oddział Grodzisko Sopot,
ul. Haffnera 63,
81-715 Sopot
z dopiskiem KOMIKS
.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione, niekompletne, uszkodzone prace i nieterminowe zgłoszenie do konkursu.
6. Termin nadsyłania prac upływa 19 kwietnia 2015 (w przypadku przesyłki decyduje data stempla pocztowego).
7. Do udziału w konkursie zostaną dopuszczone wyłącznie prace spełniające warunki regulaminu.
8. Prace dopuszczone do konkursu eksponowane będą na wystawie konkursowej w ramach wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” (organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prac, które zostaną pokazane na wystawie pod kątem ich zgodności z regulaminem oraz prawem). Wystawa konkursowa po zakończeniu ekspozycji może być prezentowana w innych miastach Polski.
9. Każdy uczestnik konkursu będzie miał zapewniony bezpłatny jednoosobowy wstęp na wszystkie imprezy organizowane w ramach wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”. Każdy uczestnik, którego praca znajdzie się w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” – otrzyma jeden egzemplarz katalogu za darmo.

§ 3
1. O wynikach konkursu zadecyduje głosowanie jury powołanego przez organizatora.
2. Jury, po obejrzeniu wszystkich prac nadesłanych na konkurs, przyzna Nagrodę Główną.
3. Zdobywca Nagrody Głównej otrzyma gratyfikację finansową: 2 000 złotych. Od nagrody potrącone zostaną wymagane prawem podatki.
4. W przypadku przyznania nagrody zespołowi uczestników występujących wspólnie – nagroda pieniężna zostanie podzielona pomiędzy uczestników zespołu w częściach wskazanych przez uczestników zespołu lub wypłacona członkowi wskazanemu przez pozostałych członków z jednoczesnym zrzeczeniem się roszczenia o nagrodę w stosunku do organizatora.
5. Wyróżnione prace zostaną opublikowane w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”.
6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 8 maja 2015 w dniu otwarcia wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” i na stronie http://www.archeologia.pl/grodziskosopot/
7. O wynikach konkursu, laureaci zostaną poinformowani przed otwarciem wystawy, zwycięzca zostanie zaproszony do odebrania nagrody osobiście.
8. Zwycięska praca zostanie wyeksponowana w postaci banneru wielkoformatowego przed wejściem do Pawilonu - Wystawienniczego Grodzisko Sopot.

§4
1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania prac w katalogu wystawy „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”, materiałach promocyjnych, w wydawnictwach okolicznościowych i materiałach prasowych oraz w Internecie, jako formy promocji autora, komiksu i konkursu. Prawo  to organizator zastrzega sobie na wszystkie przyszłe lata, tak aby bez dodatkowych zezwoleń mógł prezentować wybrane prace w przyszłych publikacjach drukowanych lub elektronicznych. W związku z publikacją drukowaną nie jest przewidziane jakiekolwiek wynagrodzenie.
2. Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem praw autorskich majątkowych na organizatora do wykorzystania nadesłanych prac konkursowych na polach wymienionych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.06.90.631).
3. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, o ile  dane takie będą ujawniane w toku konkursu i w związku z jego przebiegiem. Zgodnie z art. 24 ust. 1 z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych  osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926) organizator konkursu informuje uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie organizatora na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestnika konkursu zgody w związku z wykonaniem postanowień niniejszego regulaminu oraz w celu promocji komiksów, a także informowania o konkursie. Każdy uczestnik ma prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawienia.
4. Przekazanie pracy konkursowej oznacza jednocześnie oświadczenie uczestnika, że nie zagraża ona, ani nie narusza praw osób trzecich, w szczególności nie narusza ich majątkowych i osobistych praw autorskich oraz że uczestnik ma zgodę osób, których wizerunki utrwalono w pracach na wykorzystanie tych wizerunków w celu udziału w niniejszym konkursie. Za wszelki roszczenia osób trzecich wynikające z tytułu naruszenia ich praw odpowiada uczestnik.
5. Ponadto nadesłanie pracy na konkurs traktowane jest jako wyrażenie zgody na udostepnienie danych osobowym wydawcom zainteresowanym współpracą z uczestnikami konkursu (chyba, że uczestnik postanowi inaczej dołączając do pracy stosowane oświadczenie).
6. Po zakończeniu cyklu wystaw oryginały prac konkursowych można będzie odebrać w Grodzisko Sopot oddział Muzeum Archeologicznego w Gdańsku lub zostaną odesłane pocztą. Uczestnik konkursu zobowiązuje się nie odbierać oryginału pracy konkursowej przed zakończeniem cyklu wystaw.
7. Postanowienia regulaminu są wyłączną podstawą do przeprowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy do organizatora i jury konkursowego.
8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
9. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.


/   Wyślij / Wydrukuj / Dodaj newsa / Zgłoś błąd / Kanał RSS


Słowa kluczowe: komiksy, konkursy
prawa autorskie

Losowe newsy z tego działu:
Konkurs na komiks o smoku
Konkurs na komiks o smoku Regulamin konkursu na komiks i rysunek satyryczny. Temat: legenda o smoku toruńskim, termin: do 15 kwietnia 2016.  »
Tytus w Bytomiu
Tytus w Bytomiu 1 lutego 2013 r. otwarcie wystawy o komiksowym Tytusie i jego kolegach. »
Komiksowa wystawa w Sieradzu
Komiksowa wystawa w Sieradzu Będzie czynna od 5 marca do 16 kwietnia 2015 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. »
Wyniki trzeciej aukcji komiksów
Wyniki trzeciej aukcji komiksów 13 listopada 2014 r. salon DESA Unicum przeprowadził aukcje komiksów i ilustracji znanych autorów. »
Komiksy w Muzeum Ziemi Złotowskiej
Komiksy w Muzeum Ziemi Złotowskiej 30 kwietnia 2012 r. w Złotowie (woj. wielkopolskie) otwarcie wystawy „Komiks polski 1948-83. Relax i propaganda”. »
Podobne newsy:
65 urodziny Tadeusza Baranowskiego
Pogrzeby Łucji - recenzja komiksu
Oryginalne plansze na aukcji
22 Festiwal Komiksu w Łodzi
Kot Garfield ma 30 lat
Pierwsza brygada - recenzja komiksu
Konkurs na komiks
Konkurs na komiks i animację
Konkurs na komiks i rysunek satyryczny
Tytus z komiksu do Wałbrzycha
Najpopularniejsze newsy:
Urodziny Myszki Mickey
Komiksy ekonomiczne nagrodzone
Kot Garfield ma 30 lat
Tytus z komiksu popiera PiS
Konkurs na komiks i rysunek satyryczny
Pierścień Nibelungów - recenzja komiksu
Komiksy na Biznes.Onet.pl
Komiksy sportowe z Gazetą
Kapitan Żbik 2008
Koziołek Matołek gwiazdą

Konkurs na komiks -

Wszystkie tagi

   • Newsy: archiwum Newsy - współpraca

 

Dzień Dobry Humor
Śmierdzę trupem
Przychodzi Jasio do domu i mówi:
- Mamo , wszystkie dzieci się ze mnie śmieją i mówią, że śmierdzę trupem.
- Mamo...
- ...
- Mamo!
- ...
- No, ...
przeczytaj cały »


Rysowanie karykatur
Translate this page:
 Nowe humory
Co jest na fladze Mozambiku, jaka odległość do środka Ziemi...
Największy ziemniak świata
Gdzie jest zabroniona Coca-Cola, pierwsze piwo w puszce...
Nastolatek Fidel Castro, mandatowy rekordzista...
Alaska. Oryginalny żart primaaprilisowy
 Nowe newsy
Stolem 2017 - regulamin konkursu
Jezioro Prashar
Karykaturzyści ponownie nalecą na Korfantów.
Michał Graczyk - wystawa w Białej
Wrzuć na luz 2017
Białystok. Rysunkowa rewolucja
Załóż domenę na Antarktydzie
Konkurs rysunku satyrycznego w Kolumbii
Starożytni astronauci - konkurs
Komiksowa wystawa w Wałbrzychu
FABRYKA HUMORU
Wpisz imię lub nazwisko i wybierz płeć:
 
 Nowa satyra
Grunt to rodzinka
Fraszki o kobietach
Limeryki i rymowanki
Czego nie wiem
Satyryczne podsumowanie marca 2016
Fraszki: Kameleon, Hasło nieudaczników...
 Losowe obrazki
5-metrowa góra Znajdź kobietę Beata i Georg Bombeck z synem, Niemcy
Wejście do arki Noego But z krokodyla Jarosław Kaczyński i EURO 2012
 Losowe filmy
Czołowe zderzenie
Lip dub Bryan Adams
Andrzej Mleczko - rysunki
Najszybszy malarz świata
Lewitacja
Studenckie Tetris
Snooker sztuczki
Miss brzuchomówczyni
 Losowe dowcipy
Zupełnie niegroźni wariaci
Wilhelm II o wynalazku kolei
Rząd i podatek rodzinny
Reger w ustronnym miejscu
Dva policisté
Jak pan to wszystko robi?
 Podróże po świecie
2012. Najczęściej fotografowane miejsca świata
El Arbol del Tule, Meksyk
Reloj Monumental w Tijuana, Meksyk
Nasze prawa pasażerskie w przewozach lotniczych
Akwedukt San Lazaro w Merida
Midtown Manhattan, New York City
 
Śmieszne filmy
Humor Joe Monstera
Domowe sposoby
Centrum Twojego pupila
Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy